KÖRSTAV, horn, sydsamiskt arbete, Arne Andersson, Östersund.

3481321. KÖRSTAV, horn, sydsamiskt arbete, Arne Andersson, Östersund.

Osignerad. Ristad dekor av olika flätmönster, Längd 100,5 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Rum 1 A
Antal besök: 139

Andra intressanta föremål