bladstorlek: höjd 39,5 cm,bredd ca 29,5 cm bildstorlek: ca höjd 19 cm,bredd 14 cm oramad signerad i trycket C Larsson sc.
mindre åldersslitage.
Carl Larsson (1853–1919)