HANS J WEGNER. Bokhylla, ek, möjligen Ry Möbler, Danmark.

977503. HANS J WEGNER. Bokhylla, ek, möjligen Ry Möbler, Danmark.

3 gavlar, höjd ca 205 cm
2 skåp, höjd ca 53 cm, bred, bredd ca 36 cmd 49 cm, längd ca 100 cm
9 hyllplan, längd ca 100 cm
2 dörrar.

Bruksslitage. Märken, fläckar, blekta delar, Ej komplett. Delar saknas. Torrsprickor. Vissa lådor sitter fast. Fanérskador.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

3 gavlar, höjd ca 205 cm
9 hyllplan, längd ca 100 cm
2 dörrar.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 267