EDVIN ÖHRSTRÖM. Vas, "Gondoljären", Ariel, glas, Orrefors, signerad, daterad 1966.

976132. EDVIN ÖHRSTRÖM. Vas, "Gondoljären", Ariel, glas, Orrefors, signerad, daterad 1966.

Nr 152A
Höjd ca 19 cm.

Bruksslitage. Botten med repor. Sida med någon mindre repa. Botten med märken.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nr 152A
Höjd ca 19 cm.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Antal besök: 3 513