Proveniens Ernst Arnold Kunsthandlung, nr 53 och Lepziger Kunsterin nr 1782.
92 x 122 cm.

Smärre ramskador samt spännramen med dålig passform.

Konstnär/designer

Bruno Liljefors (1860–1939)

92 x 122 cm.

Konstnär/designer

Bruno Liljefors (1860–1939)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Helsingborg, Sverige
Helsingborgs Auktionskammare
Föremålsnr
807243

Om auktionshuset

Namn
AB Helsingborgs Auktionskammare
Momsnr
SE556618235701
Org.nr
556618-2357
Telefon
042-21 16 33
Adress

Norra hamnen
Kungsgatan 16
252 21 Helsingborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 255