SOLVEIG HAMMARSTEDT. Trolltyg, pastell, signerad.

792443. SOLVEIG HAMMARSTEDT. Trolltyg, pastell, signerad.

36 x 33 cm.

Fuktskador på rampappret.

Solveig Hammarstedt (Född 1928)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 33 cm.

Fuktskador på rampappret.

Antal besök: 791