AXEL OLSON. Färglitografi.

773403. AXEL OLSON. Färglitografi.

Personer vid hummertina. Signerad och numrerad 241/300 ex
29x41 cm.

Bladet gulnat.

Axel Olson (1899–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

29x41 cm.

Bladet gulnat.

Axel Olson (1899–1986)

Antal besök: 259