ALLAN ÖSTERLIND. Akvarell på papper.

749431. ALLAN ÖSTERLIND. Akvarell på papper.

Dansande kvinnor, signerad 52x42.5 cm.

Mindre ytslitage, ej examinerad ur ram.

Allan Österlind (1855–1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Allan Österlind (1855–1938)

Antal besök: 2 627