Underfång med geometrisk dekor, i klarglas mot blå fond.
Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Sundsvall, Sverige
Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
636418
Antal besök: 927

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!