Underfång med geometrisk dekor, i klarglas mot blå fond.
Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Leverans: Från 25 EUR

Om slutpriset överstiger 5 000 SEK tillkommer en obligatorisk försäkring om 2,00 % av totala beloppet (gäller ej vid utlämning på plats).

Utlämning på plats
0 EUR

Paketleverans:

Sverige
25 EUR
Danmark, Finland, Norge, Storbritannien, Tyskland
36 EUR
Belgien, Frankrike, Italien, Luxemburg, Nederländerna, Spanien, Åland
41 EUR
Polen, Schweiz, Tjeckien, Österrike
55 EUR
Bulgarien, Estland, Grekland, Irland, Island, Kroatien, Lettland, Litauen, Monaco, Portugal, Rumänien, Slovakien, Slovenien, Ungern
61 EUR
Cypern, Kanada, Malta, Turkiet, USA
93 EUR
118 EUR
Brasilien, Egypten, Förenade Arabemiraten, Israel, Ryssland, Ukraina, Vitryssland
144 EUR

Läs mer om leverans.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Sundsvall, Sverige
Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
636418
Antal besök: 855

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!