Underfång med geometrisk dekor, i klarglas mot blå fond.
Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Signerad "nr 111 N".
Höjd 13 diameter 15,5 cm.

Repor i botten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Sundsvall, Sverige
Stadsauktion Sundsvall
Föremålsnr
636418

Om auktionshuset

Namn
Stadsauktion Sundsvall AB
Momsnr
SE556942737901
Org.nr
556942-7379
Telefon
060-17 00 40
Adress

Heffnersvägen 32
856 33 Sundsvall
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 212