NILS NILSSON SKUM. tryck, renfölje, signerad i trycket,daterad 1949.

532217. NILS NILSSON SKUM. tryck, renfölje, signerad i trycket,daterad 1949.

bildmått, 24 x 34 cm.

Nils Nilsson Skum (1872–1951)

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 24 x 34 cm.

Nils Nilsson Skum (1872–1951)

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 14 613