BRUNO MATHSSON. Fåtölj, skinn och krom, "Karin", Dux, 1900-tal.

503867. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, skinn och krom, "Karin", Dux, 1900-tal.

Kromad rörstomme, klädd i brunt skinn.

Bruksslitage.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 3 922