BRUNO WIKLUND. "Strandskator på Kjöllefjord", olja på duk, signerad.

494894. BRUNO WIKLUND. "Strandskator på Kjöllefjord", olja på duk, signerad.

70 x 75 cm.

70 x 75 cm.

Antal besök: 572