TRANSPORTLÅDA, trä. 1900-tal.

TRANSPORTLÅDA, trä. 1900-tal.
4528176. TRANSPORTLÅDA, trä. 1900-tal.

Med handtag.

Längd 65, bredd 35, höjd 47 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med handtag.

Antal besök: 138