BENGT LINDSTRÖM. 2 st, litografier, signerade och numrerade 60/100.

4498049. BENGT LINDSTRÖM. 2 st, litografier, signerade och numrerade 60/100.

Motivyta ca 19,5 x 14,5 cm vardera, ramstorlek ca 57,5 x 26 cm, samramde.

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 189