VÄGGSPEGEL med belysning.

VÄGGSPEGEL med belysning.
4466739. VÄGGSPEGEL med belysning.

Höjd 54 cm.
Längd 144 cm.

Ytslitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 54 cm.
Längd 144 cm.

Ytslitage och skador.

Antal besök: 262