SEIKO, automatic, med datum, Seiko.

4454850. SEIKO, automatic, med datum, Seiko.

Cal . 7005A, Boettnr. 466305, 7005-7130, boetten ca 34 x 34 cm.

SLitage, repor, glas med sprickor, Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 324