MATSKEDAR 3 stycken silver.

MATSKEDAR 3 stycken silver.
4453876. MATSKEDAR 3 stycken silver.

Wilhelm Smedberg Karlstad 1782.
2 stycken Hamnqvist Åmål.
Längd 22 cm.
Total vikt 195 g.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 stycken Hamnqvist Åmål.
Längd 22 cm.
Total vikt 195 g.

Slitage och skador.

Antal besök: 234