BERTIL VALLIEN. Vas osignerad.

4451636. BERTIL VALLIEN. Vas osignerad.

Höjd 17 cm.

Smärre ytslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Smärre ytslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 216