3 TRÄGUBBAR.

3 TRÄGUBBAR.
4399591. 3 TRÄGUBBAR.

Höjd ca 18 cm.

Bruksslitage, en gubbe med skador på hatt.

Gör en kostnadsfri värdering!
4399591. 3 TRÄGUBBAR.

Höjd ca 18 cm.

Antal besök: 120