FIGURIN, älg, brons, 1900-tal.

4398351. FIGURIN, älg, brons, 1900-tal.

Märkt i sockel med fyrklöver.
Höjd 29, längd 27 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt i sockel med fyrklöver.
Höjd 29, längd 27 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 409