DALAHÄSTAR & TRÄFIGUR.

DALAHÄSTAR & TRÄFIGUR.
4389150. DALAHÄSTAR & TRÄFIGUR.

6 Dalahästar, G.A Olsson och Nils Olsson Nusnäs med flera, höjd 4-11 cm.
Träfigur "Rört" Robert Olsson, signerad HÅTO, ekivok, höjd 24 cm.

Slitage, Rört med skada på kepsen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 174