KAI DREWS. Interiör.

KAI DREWS. Interiör.
4387938. KAI DREWS. Interiör.

Olja på pannå, signerad "Poul Rönne".

47 x 37 cm.

Rammått: 55 x 45 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
4387938. KAI DREWS. Interiör.

47 x 37 cm.

Rammått: 55 x 45 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 404