PABLO PICASSO. EFTER. "Don Quijote".

4383993. PABLO PICASSO. EFTER. "Don Quijote".

Litografi, signerad och daterad 55 i trycket.

Bladmått: 49,5 x 38 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Enbart ramad med glas.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 49,5 x 38 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 329