SILVERFÖREMÅL.

SILVERFÖREMÅL.
4372073. SILVERFÖREMÅL.

Total vikt 180 g.
Dessutom 2 ljusstakar med fyllning, höjd 11 cm, vikt 258 g.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
4372073. SILVERFÖREMÅL.

Total vikt 180 g.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 158