PETER MANSOUROFF. Komposition.

4357444. PETER MANSOUROFF. Komposition.

Färglitografi, signerad och daterad -74, numrerad 268/350.

47 x 17 bildyta

Rammått: 68 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 17 bildyta

Rammått: 68 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Adress

Pråmvägen 13
65216 Karlstad
Sverige

Antal besök: 127