TABURETT Gustaviansk stil, 1800-tal.

4351946. TABURETT Gustaviansk stil, 1800-tal.

Kannelerade ben, skurna fleuroner.Fast stoppad sits med rutig textilklädsel.

Höjd 46
Bredd 40
Djup 40

(cm).

Åldersrelaterat slitage, skavmärken, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46
Bredd 40
Djup 40

(cm).

Antal besök: 259