PABLO PICASSO. EFTER. "Goat Dance".

4322616. PABLO PICASSO. EFTER. "Goat Dance".

Litografi, signerad i trycket.

46 x 35 cm.

Rammått: 61 x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 35 cm.

Rammått: 61 x 48,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 284