MICHAEL PYBUS. "Looking", 2016.

4306417. MICHAEL PYBUS. "Looking", 2016.

Akryl, vattenfast tusch och aluminiumfärg på duk, signerad.

100 x 100 cm.

Smärre ytslitage. Helhetsintrycket är gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

100 x 100 cm.

Antal besök: 313