PAUL HOFF. Skulptur, stengods, uggla, Gustavsbergs Studio. 1900-talets andra hälft.

420167. PAUL HOFF. Skulptur, stengods, uggla, Gustavsbergs Studio. 1900-talets andra hälft.

Längd 17 cm, höjd 16,5 cm.

Bruksslitage, smärre, ytliga streck på glasyren.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 17 cm, höjd 16,5 cm.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 694