PAUL HOFF. VAS / SKULPTUR, stengods, kalebass, limiterad upplaga nr. 78/150, signerad och daterad 1989.

418667. PAUL HOFF. VAS / SKULPTUR, stengods, kalebass, limiterad upplaga nr. 78/150, signerad och daterad 1989.

Svart, rödbrun och senapsgul glasyr.
Höjd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Smärre bruksslitage.

Paul Hoff (Född 1945)

Antal besök: 642