GEORG PAULI. Nakenakt med violin.

4088272. GEORG PAULI. Nakenakt med violin.

Olja på duk, signerad.

62 x 50 cm.

Rammått: 79 x 68 cm.

Smärre ytslitage och ytsmuts. I övrigt är helhetsintrycket gott.

Georg Pauli (1855–1935)

Tema

Vårens Kvalitet

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

62 x 50 cm.

Rammått: 79 x 68 cm.

Georg Pauli (1855–1935)

Tema

Vårens Kvalitet

Antal besök: 841