3951979. FLIPPERSPEL, "Touchdown", Williams, USA. 1967.
Bredd ca 57, längd 130, höjd 96 cm.
Visning av objektet kan endast ske mellan 17-20 december 2024 samt 2-3 och 7-10 januari 2025.
Alla maskiner förvaras på externt lager, vänligen meddela oss före visning och före upphämtning.
Hör av er till Anders på Stadsauktion Sundsvall 0707665084 för mer information.
Bruksslitage. Repor, märken. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.