EINAR NERMAN. Figurkomposition.

3814040. EINAR NERMAN. Figurkomposition.

Tusch på papper, signerad och daterad London 1923.

Titeln delvis under passepartout.

39 x 26 cm.

Rammått: 57 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram. Ytslitage. Mindre reva i nedre kant. Smärre fläckar.

Einar Nerman (1888–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

39 x 26 cm.

Rammått: 57 x 44 cm.

Einar Nerman (1888–1983)

Antal besök: 395