BENGT LINDSTRÖM. Litografier, 2 st, varav en signerad samt med dedikation. Numrerad 342/400.

380982. BENGT LINDSTRÖM. Litografier, 2 st, varav en signerad samt med dedikation. Numrerad 342/400.

Bildmått 27,7 x 24 cm respektive 30 x 23,4 cm.

Smärre slitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 789