INGEGERD SILOW. Bonader, röllakan, 2 st, "Paradis" och Strandskator, signerade, 120 x 85 cm, respektive 56 x 79,5 cm.

374471. INGEGERD SILOW. Bonader, röllakan, 2 st, "Paradis" och Strandskator, signerade, 120 x 85 cm, respektive 56 x 79,5 cm.

Axeco Svenska AB.

Bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Axeco Svenska AB.

Bruksslitage.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 1 363