GUSTAV RUDBERG. Kustlandskap.

GUSTAV RUDBERG. Kustlandskap.
3692676. GUSTAV RUDBERG. Kustlandskap.

Färglitografi, signerad och numrerad 310/360.

36 x 51 cm.

Rammått: 49 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 51 cm.

Rammått: 49 x 68 cm.

Gustav Rudberg (1915–2001)

Antal besök: 179