BENGT LINDSTRÖM. Fat, porslin, "God Jul", handmålat, limited edition 40 ex. signerad och daterad 2000.

366655. BENGT LINDSTRÖM. Fat, porslin, "God Jul", handmålat, limited edition 40 ex. signerad och daterad 2000.

Röd, vit, grå och svart komposition.
Diameter 30 cm.

Bruksslitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 30 cm.

Bruksslitage.

Bengt Lindström (1925–2008)

Antal besök: 719