HANS KAJTORP. Hamnbild.

HANS KAJTORP. Hamnbild.
3642818. HANS KAJTORP. Hamnbild.

Olja på pannå, signerad och daterad -46.

41 x 33 cm.

Rammått: 57 x 49 cm.

Ytsmuts.

Hans Kajtorp (1916–1991)

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 33 cm.

Rammått: 57 x 49 cm.

Ytsmuts.

Hans Kajtorp (1916–1991)

Antal besök: 276