PABLO PICASSO. EFTER. "Goat Dance".

3584186. PABLO PICASSO. EFTER. "Goat Dance".

Litografi, signerad och daterad i trycket 17-11-59, numrerad 1787/2000.

Dagermått: 65 x 49.

Rammått: 82 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Dagermått: 65 x 49.

Rammått: 82 x 65 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 682