LARS BIRGERSSON. Vårvinter.

LARS BIRGERSSON. Vårvinter.
3578656. LARS BIRGERSSON. Vårvinter.

Olja på duk, signerad.

53 x 87 cm.

Rammått: 56 x 90 cm.

Smärre ytslitage. I övrigt är helhetsintrycket gott.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

53 x 87 cm.

Rammått: 56 x 90 cm.

Antal besök: 581