EDVIN ÖHRSTRÖM. Skålfat, glas, Slip-Graal, "Expo 7666", signerad. 1900-talets första hälft.

357676. EDVIN ÖHRSTRÖM. Skålfat, glas, Slip-Graal, "Expo 7666", signerad. 1900-talets första hälft.

Längd 30 cm, höjd 7 cm.

Bruksslitage.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 30 cm, höjd 7 cm.

Bruksslitage.

Edvin Öhrström (1906–1994)

Antal besök: 1 085