JENS JUUL EILERSEN. Soffa "Baseline" Eilersen, 2000-tal.

3499675. JENS JUUL EILERSEN. Soffa "Baseline" Eilersen, 2000-tal.

Med divandel

Längd 306 + 160
Sitthöjd 37
Höjd 60
Bredd 100

(cm).

Slitage, någon fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med divandel

Längd 306 + 160
Sitthöjd 37
Höjd 60
Bredd 100

(cm).

Slitage, någon fläck.

Antal besök: 1 856