Längd 108, sitthöjd 40, rygghöjd 75 cm.
Slitage, repor, märklem färgbortfall, troligen senare bemålning.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.
Heffners Allé 43 856 33 Sundsvall Sverige