GÖSTA LINDQVIST. Komposition, träsnitt, signerad och daterad 67, EA.

3481794. GÖSTA LINDQVIST. Komposition, träsnitt, signerad och daterad 67, EA.

Bildyta 32 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gösta Lindqvist (1925–1975)

Bildyta 32 x 56 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gösta Lindqvist (1925–1975)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
T2 Tavelfack
Antal besök: 14

Andra intressanta föremål