Tvådelat skåp. Dörrar med bakomliggande hyllplan. Dålig passform på dörrar vid stängnig.
Bredd 69, djup 49, höjd 207 cm.
Slitage, skador, renoverat, kompletterat. Bortsågat parti på överskåp, höger sida.
Nycklar saknas.
Nycklar saknas.
Ange din plats för att se transportalternativ och priser.