SERVISDELAR, 26 delar, porslin, "Gröna Anna", Rörstrand. 1900-tal.

3480949. SERVISDELAR, 26 delar, porslin, "Gröna Anna", Rörstrand. 1900-tal.

1 karott med lock, diameter ca 19 cm.
1 uppläggningsfat, längd ca 29 cm.
1 såsskål, längd 18 cm.
8 tallrikar, diameter 21 cm.
10 tallrikar, diameter 24 cm.
5 djupa tallrikar, diameter 20 cm.

Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 såsskål, längd 18 cm.
8 tallrikar, diameter 21 cm.
10 tallrikar, diameter 24 cm.

Bruksslitage. Märken.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 312