ARNE JACOBSEN. Taklampa, "AJ Royal", Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

3472842. ARNE JACOBSEN. Taklampa, "AJ Royal", Louis Poulsen, 1900-talets andra hälft.

Grålackerad metallskärm, vitlackerad invändig skärm. Fyra ljuspunkter. Diameter 50 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Arne Jacobsen (1902–1971)

Gör en kostnadsfri värdering!

Arne Jacobsen (1902–1971)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 308