JOE COLOMBON (1930-1971). ANDY WARHOL. Efter. FAT, glas, Rosenthal, Marilyn Monroe, 1900-tal.

3469038. JOE COLOMBON (1930-1971). ANDY WARHOL. Efter. FAT, glas, Rosenthal, Marilyn Monroe, 1900-tal.

29 x 29 cm.

Bruksslitage.

29 x 29 cm.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Eteläranta 14
00130 Helsinki
Finland

Placering
Studio
Antal besök: 75

Andra intressanta föremål