TRUMSET, 13 delar Ludwig, lönn, 1980-tal.

3464307. TRUMSET, 13 delar Ludwig, lönn, 1980-tal.

Uppbyggda i sex lager lönn. Virvel 14 tum. Sex pukor. 10, 12, 13, 14, 15 tum, baskagge 24 tum.
Baskagge Proggresive percussion 22 tum medföljer. Ludwig nycklar baskaggestopp och diverse reservdelar medföljer.
4 stativ Ludwig varav ett kompletterad med del av Pearl.

Åldersrelaterat bruksslitage, märken förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 1 756