TRÄDGÅRDSBÄNK, "Kuskens Vila", Guteform Gotland, 2000-tal.

3462806. TRÄDGÅRDSBÄNK, "Kuskens Vila", Guteform Gotland, 2000-tal.

Längd 125, rygghöjd 74, sitthöjd 44 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Heffners Allé 43
856 33 Sundsvall
Sverige

Placering
Entrégolv
Antal besök: 492